Otwarta rekrutacja w nowym Centrum Logistycznym w Łyszkowicach!


Jeżeli myślisz już o zmianie pracy, sprawdź otwarte rekrutacje do nowego Centrum Logistycznego w Łyszkowicach. Tutaj praca czeka na chętnych i możesz to być Ty.


Poznaj zatem swojego potencjalnego pracodawcę, jakim jest polsko-holenderska firma logistyczna Axell. W nowym magazynie nieopodal Łowicza będzie maksymalnie mogło pracować nawet 600 osób. Już dziś na Ciebie oczekuje 15 otwartych rekrutacji na najróżniejsze stanowiska.


Początki Axell Group


Początki Axell Group to działalność Jo Timmermansa, który w latach trzydziestych zeszłego wieku założył w Holandii firmę zajmującą się obrotem zbożami. Natychmiast zaczęła ona sobie zdobywać pozycję na rynku i w ciągu kilkunastu lat stała się największym graczem w tej branży w całej Holandii. Tak właśnie działa pracowitość i talent jednej osoby. W latach sześćdziesiątych nastąpiło przeniesienie ciężaru działań organizacji na obsługę magazynów i transport. W tej logistycznej branży, pierwszym wielkim klientem stał się holenderski koncern Philips. Po latach stabilnego rozwoju w Holandii rodzina Timmermans rozpoczęła inwestycje w Polsce i była to bardzo dobra decyzja, która zaowocowała dalszym wzrostem działalności. Pierwszym obiektem był magazyn nieopodal Grodziska Wielkopolskiego w miejscowości Rakoniewice. Powstał on wtedy pod marką Ponetex. Od tego czasu w ramach kolejnych działań stworzone zostały magazyny w Skierniewicach, Teresinie, Nowym Tomyślu oraz Gliwicach.

Jednak działalność grupy w naszym kraju nie ogranicza się do logistyki. Oprócz Axell Logistics działa u nas także Axell Financial zajmujące się obsługą firm w zadaniach związanych z zatrudnianiem pracowników, kadrami i płacami. Prawie dwudziestoletnie doświadczenie w tej branży poparte jest certyfikatem Ministerstwa Finansów oraz członkostwem w Stowarzyszeniu Księgowych.

Cała grupa Axell pomimo swojego rozwoju i zdobywaniu nowych rynków nie przestała być firmą rodzinną. Dziewięćdziesiąt lat w rękach jednej rodziny to wynik, którym może się ona chwalić przed wszystkimi. Obecnie stery firmy trzyma Henriette Timmermans i robi to bardzo skutecznie, czego dowodem są właśnie nowe inwestycje i zwiększanie obrotów oraz zysków.

Axell Group w Polsce – nowa inwestycja w Łyszkowicach


Polskie oddziały firmy powiększą się właśnie o nowy obiekt Centrum Logistycznego w Łyszkowicach. To idealne miejsce na obiekt magazynowy a zawdzięcza to położeniu przy samym węźle Łowicz, prowadzącym do autostrady A2 Warszawa-Łódź. Szybki wyjazd ciężarówek na wygodną drogę z dobrym połączeniem w różnych kierunkach to kluczowa sprawa dla Centrum Logistycznego. W całkowicie nowym obiekcie docelowo zatrudnionych zostanie nawet 600 osób z bliższej i dalszej okolicy. Łyszkowice to zaledwie kilkanaście kilometrów od Łowicza, więc dojazd do nowego miejsca pracy nie będzie zbyt męczący dla żadnego chętnego. Branża logistyczna to obecnie jeden z sektorów gospodarki, który rozwija się pomimo recesji. Stale rosnący handel i usługi wymuszają równoległy wzrost w transporcie najróżniejszych dóbr i towarów po całym kraju, całej Europie i całym świecie. I taka sytuacja będzie trwała jeszcze przez długie lata. Właśnie dlatego perspektywy dla Axell Logistics są bardzo dobre i zatrudnienie tam będzie stanowić gwarancję stabilnego etatu w renomowanej polsko-holenderskiej firmie.


Chwytaj okazję i złóż aplikację do nowego Centrum Logistycznego


Takich okazji nie wolno przegapić. Zapoznaj się z otwartymi rekrutacjami na stronie Axell Group i sprawdzaj, czy nie pojawiają się tam nowe oferty właśnie dla Ciebie. Zmiana pracy, chociaż bywa trudną decyzją, z pewnością opłaci Ci się i będziesz zadowolony ze swojego nowego pracodawcy. Każdy mieszkaniec Głowna i okolic może znaleźć stanowisko, na którym będzie mógł się w pełni realizować. Praca w tak świetnie zarządzanej firmie rodzinnej jak Axell Logistics to doskonały wybór- czekają tam na Ciebie szkolenia zawodowe, możliwości awansu czy certyfikowana odzież ochronna. Zupełnie nowe Centrum Logistyczne oznacza, że w Łyszkowicach będą dostępne, lub już są, oferty na najprzeróżniejsze stanowiska.

Złóż aplikację i stań się istotną częścią nowego zespołu tworzonego w całości od początku. To wielka szansa dla każdego, kto marzy o nowej pracy. Skorzystaj z niej sam lub poleć ją komuś z rodziny czy przyjaciół!